0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop

Zahusťovač vlasov

by janadmin
in Blog
Comments are off for this post.
Zahusťovač vlasov
Ako sa ti páčil článok?

Toppik zahustovac vekostiNiet divu, že „vlasový priemysel“ je veľký biznis. My všetci (ženy i muži) chceme mať  husté a zdravé vlasy. Táto požiadavka vytvorila cestu pre zázračné výrobky, ako sú zahusťovače vlasov. Ale koľko z tohto „zázraku“ je humbuk a koľko z toho je pravda? Konkrétne, ako zahusťovače vlasov vlastne fungujú?

Technológia a typy zahusťovačov vlasov

Technológie v oblasti zahusťovania vlasov dosahujú široký záber, od produktov, ktoré zbavujú vlasy mastnoty po tie, ktoré zachytávajú vlhkosť vo vlasovom kanáliku na zvýšenie objemu. Väčšina zahusťovačov funguje tak, že priťahuje kladne nabité polyméry ku vlasovým vláknam s negatívnym nábojom pre dosiahnutie hustejšieho vzhľadu. Môže to znieť ako jednoduchá technika, avšak pre ľudí s riedkymi alebo jemnými vlasmi môže byť rozdiel výrazný. Tieto produkty existujú v podobe sprejov a krémov a môžu vyžadovať dodatočnú úpravu vlasov, ako fénovanie, na dosiahnutie maximálneho výsledku.

Už samotný názov nám prezrádza účinok tohto produktu –jedná sa o jednorázový vzhľad hustých a pevných vlasov ktorý zahusťovačom dosiahnete. Nie sú určené na liečenie, spomalenie či predchádzanie vypadávania vlasov avšak predstavujú veľkú pomoc ako kozmetický doplnok pri riešení problému s riedkymi a padajúcimi vlasmi. Zahusťovač vlasov sa musí použiť vždy keď chceme dosiahnuť zahustenie vlasov, ktoré  vám vydržia husté do najbližšieho zmytia či vymytia zahusťovača vlasov – vlákien.

Hodnotenie produktov:

Moderné vlasové zahusťovačenie sú „pigmentové“ spreje. Zastaralé technológie zahusťovania vlasov obsahovali bavlnené vlákna, mejkapy pokožky hlavy alebo spomínané pigmentové spreje. Silný dážď a pot môžu spôsobiť púšťanie a farbenie týchto produktov, prípadné stekanie po tvári či krku. Ups… Určite si viete predstaviť ako vás tieto produkty môžu obmedzovať v každodennom živote.

V hodnotení  produktov sme vybrali ten najoblúbenejší medzi zákazníkmi, ktorý dokázal čo tvrdí: „Prirodzené a prírodné zahustenie vlasov bez všimnutia čo i len z blízka, odolný voči vetru dažďu i potu.“

Toppik-vlasové vlákna: Zdá sa, že to je Hollywoodským najlepšie stráženým tajomstvom! Drobné farebne zladené Toppik vlasové vlákna sú aplikované na riedke miesta vo vlasoch. Vlákna sa prepletú s  existujúcimi vlasmi (stačí ak máte aj celkom tenké, jemné až neviditeľné vlasy) pomocou statickej elektriny a zmenia ich na pevné a objemné vlasové vlákna. Pretože tieto molekulárne väzby sú silné, zostáva vlákno pripojené aj počas silného vetra a dažďa. Fox 13 (Americká TV stanica) vyšetroval účinnosť Toppik a výsledky boli úžasné! Pre lepšie pochopenie produktu, pozrite si aj naše videá, ktoré  demonštrujú  ako sa Toppik aplikuje.

Share this article