0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop

Vypadávanie vlasov vitamíny

by JozefF
in Blog
Vypadávanie vlasov vitamíny
Ako sa ti páčil článok?

Žiaden človek sa nedokáže pripraviť na padanie vlasov. Nikdy nevieme, kedy to nastane. Najskôr nemusíme ani tušiť či ide len o známe sezónne padanie, alebo by ste si mali robiť väčšie starosti. V takomto prípade vám nepomôže ani spoľahnutie sa na vek. Ak ste mladí, neznamená to, že tieto problémy sa vás ešte veľa rokov nebudú týkať. Často je, paradoxne, opak pravdou.

Keď sa začnete potykať s týmto problémom, je dôležité zistiť, aký druh vypadávania postihol práve vás. Vždy ide o veľmi individuálny problém, preto sa nespoliehajte na to, že tie isté rady či lieky, ktoré pomohli vašim známym pomôžu aj vám. V hre môže byť dedičnosť, ale aj zlé stravovanie či priamo druh ochorenia.

Pokiaľ sa chcete preventívne chrániť, existujú na vypadávanie vlasov vitamíny, ktoré síce nemusia vždy vyliečiť a vyriešiť daný problém, no na druhej strane s nimi ani nič nepokazíte.

Prečo je tomu tak? Prečo sú teda obchody a internet zahltené zaručene účinnými prípravkami? Vysvetlenie je jednoduché. Ak vynecháme marketingové vysvetlenie, ide v prvom rade o spomínaný dôvod padania vlasov. Ak máte napríklad alopeciu, chronické padanie vlasov a podobné, na prvý pohľad nezvratné príčiny vypadávania, lieky, ktoré sú voľne dostupné vám síce môžu zmierniť príznaky, nabiť vás potrebnými vitamínmi, no po vysadení sa vám problémy opäť vrátia.

V takýchto prípadoch vám pomôže jedine lekárske vyšetrenie a následná konzultácia o tom, ako pokračovať ďalej, či budete potrebovať transplantáciu alebo postačia lieky, vody a mastičky na predpis.

T_HairNutrition-NoWrapB (1)ostatných prípadoch by mal byť účinok kvalitných liekov a vitamínov na vlasy trvalejší. Treba mať na pamäti, že vypadávanie vlasov vitamíny nikdy nezastavia navždy. Ak váš problém spočíva v nedostatočnom množstve určitých látok, ktoré vaše telo vyžaduje, je pravda, že si ho takýmto spôsobom „napumpujete“. Keď však prestanete vitamíny užívať a naďalej nezmeníte svoje stravovacie návykyživotný štýl, hladina potrebných látok sa časom dostane opäť na kritickú úroveň a padanie vlasov začne znova.

Hoci vypadávanie vlasov vitamíny vedia zmierniť a na istý čas odstrániť, tak či tak by na prvom mieste mala byť návšteva vášho lekára, ak tento problém trvá dlhodobo. Po možných testoch zistíte, čo presne vášmu telu a vlasom chýba, vďaka čomu sa dostanete na koreň problému a s padaním sa budete môcť naveky rozlúčiť.

Share this article

Comments

Leave a comment