0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
urýchlenie rastu vlasov

Urýchlenie rastu vlasov

by JozefF
in Blog
Urýchlenie rastu vlasov
5 (100%) 1 vote

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí večne nadávajú na krátke vlasy? Nedarí sa vám dosiahnuť žiadanú dĺžku? Existuje mnoho tipov na urýchlenie rastu vlasov, no aj v tomto prípade je potrebné zistiť, ktoré triky pomôžu práve vám.

Tak, ako každý človek, aj vlasy sú rozličné. Občas za to môže genetika, no niekedy len starostlivosť a narábanie. Sú ľudia, ktorým chýbajú potrebné vitamíny a ich životný štýl nie je priamo ukážkový. No sú aj takí, ktorí napriek zdravému stravovaniu trpia vypadávaním vlasov či pomalým rastom. Prinášame vám preto rôznorodé tipy, aby ste si sami vybrali ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať a pomôže práve vám.

 • Zastrihávanie vlasov patrí medzi stále diskutovanú vec v súvislosti s rýchlejším rastom. Niektorým pravidelné strihanie pomáha a majú lepší pocit, no podľa iných je to mylná informácia, ktorá s rastom vlasov nemá nič spoločné. Nuž, posúďte sami. Predsa len, ublížiť si tým nemôžete.
 • Pravidelná masáž a kvalitné esenciálne oleje sú relaxom nie len pre vašu dušu a celé telo, ale aj priamo pre vlasy. Občas vlasové folikuly potrebujú len povzbudiť do činnosti a takéto prekrvenie hlavy vám môže len a len pomôcť. Vhodné oleje na urýchlenie rastu vlasov i relaxáciu sú levanduľový, kokosový, jojobový, mandľový či olivový.
 • Ak máte v obľube nosiť komplikované účesy stiahnuté gumičkou či inak namáhané, skúste túto činnosť čiastočne zredukovať. Hoci vizuálne perfektný efekt dokáže okolie očariť, myslite aj na to, ako sa cítia vaše stiahnuté vlasy a v konečnom dôsledku, ako sa cítite aj vy, keď si všetky gumičky a sponky dáte dolu. Úľava, však?
 • Voda, veľa vody a ešte viac vody. Stále opakovaná fráza, stále mierne podceňovaná. Ak sa snažíte obhájiť tvrdením, že nepociťujete smäd, vlasy to vidia trochu inak. Myslite na to a pite pravidelne minimálne 2 litre čistej nesýtenej vody denne.
 • Nielen váš žalúdok obľubuje vajíčka. Práve z tejto suroviny sa vyrábajú tie najlepšie domáce masky. Kombinácie surovín sa mierne líšia v závislosti od typu vlasov, preto neváhajte a experimentujte!
 • Urýchlenie rastu vlasov môžete dosiahnuť aj správnou voľbou vlasovej kozmetiky. Šampón, kondicionér, stylingové prípravky, masky či dokonca samotná kefa na vlasy. Uprednostňujte prírodnú kozmetiku a stavte na kvalitu, hoc za vyššiu cenu. Kvalitný šampón a kondicionér proti vypadávaniu vlasov a na urýchlenie rastu vlasov vám ponúka aj Toppik.
 • Nezabúdajte aj na správne používanie týchto prípravkov! Šampón len veľmi jemne vmasírujte do hlavy, no nesnažte sa umývanie odfláknuť! Pri kondicionéri je dôležité pamätať na to, že nepatrí na pokožku hlavy. Pri stylingových prípravkoch zas dodržujte odporúčanú vzdialenosť nanášania.
 • Dôležitá je aj vyvážená strava. V prípade, že napriek poctivému plneniu týchto zásad stále neviete dosiahnuť požadovanú dĺžku vlasov, vyskúšajte produkty (oleje, masti, vitamíny a iné prípravky), ktoré sú priamo určené na rýchly rast. Tabletky na vlasy Toppik majú zloženie ako ušité pre podporu rastu vlasov a zlepšenie ich kvality.

Share this article

Comments

 • Michaela
  18. augusta 2015

  Už sa teším keď vyskúšam Toppik šampón a kondicionér 🙂 Práve som si ho objednala a nemôžem sa dočkať. Počula som na neho samé dobré recenzie a máte veľmi dobré články 🙂

 • Olinka
  23. septembra 2015

  Volumizér a kondicionér Toppik používam už 4 mesiace a naozaj je vidieť výsledky. Vlasy vypadávajú podstatne menej a na začali mi rásť také malinké vlásky všade po hlave. Úžasné produkty 🙂

 • Pingback:Typy vypadávania vlasov | TOPPIK.SK

Leave a comment