0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
toppik zahusťovač skúsenosti

Skutočný príbeh – skúsenosť so zahusťovačom vlasov Toppik (muž, 30 rokov)

by Toppik.sk
in Blog
Comments are off for this post.
Skutočný príbeh – skúsenosť so zahusťovačom vlasov Toppik (muž, 30 rokov)
5 (100%) 1 vote

toppik vlákna - zahustenie vlasov v okamihu„Mám 30 rokov a vlasy mi začali postupne rednúť už v 20tich. Veľmi ma to začalo trápiť, najmä keď si to všimli aj moji blízky. Nevedel som si dať rady a skúsil som asi všetky prípravky, ktoré mi však padanie nezastavili. Ako som surfoval po internete natrafil som na Toppik. Chvíľu som váhal, ale nakoniec som sa odhodlal a musím povedať že sa mi život úplne zmenil. Nečakal som taký efekt. Cítim sa sebaisto či v práci či v spoločnosti. Aj keď moje rednúce vlasy sú stále môj problém s Toppik vláknami sa už nemusím báť výjsť na ulicu a myslieť na to, že niekto zbadá moje riedke vlasy či presvitajúcu pokožku. Ďakujem vynálezcovi!“

Môj príbeh vypadávania vlasov.

Toppik je ideálnym prírodným prípravkom pre aktívnych mužov s riedkymi vlasmi. Či už máte dôležité stretnutie, športujete, zabávate sa s blízkymi, alebo trávite čas v práci, už viac nemusíte myslieť na to, či niekto zbadá vaše riedke vlasy. Použite Toppik vlákna a budete si vychutnávať každú chvíľu so sebavedomím, istotou, odhodlaním a sústrediť sa iba na to, čo je pre vás naozaj dôležité.

A ako vlastne Toppik funguje? Pozrite si krátke video:

Pre mužov sme pripravili špeciálnu sekciu, kde ukazujeme prostredníctvom fotografií a videa postup, ako vlákna Toppik aplikovať, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky.

Share this article

Comments are closed.