0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
USA_Flag_Map.svgDISTRIBÚTOR ORIGINÁL TOPPIK PRODUKTOV NA ZAHUSTENIE RIEDKYCH VLASOV VYROBENÝCH V USA

Postup pre zahustenie riedkych vlasov Toppik zahusťovačom | ŽENY

  • Aplikujte jednoduchým potriasaním nádobky nad riedkymi miestami na hlave. Ak máte riedku cestičku môžete použiť špeciálny Aplikátor. Ten je určený na presnejšie aplikovanie vlákien iba na miesta kde to potrebujete. Po niekoľkých pokusoch budete presne vedieť čo vyhovuje práve vášmu typu riedkych vlasov.

    Toppik Vám umožní zahustiť Vaše vlasy tak rýchlo a jednoducho, ako ste si to nikdy nevedeli predstaviť:

    30 sekúnd k Vašej premene:
    Toppik za pár sekúnd zakryje presvitajúcu pokožku a zahustí riedke miesta vo vlasoch. Vyrobené z čisto prírodných proteínov. Toppik je absolútne nespozorovateľný a odolný voči vetru dažďu a potu, ale ľahko zmyteľný šampónom.

    Neváhajte a vyskúšajte zahusťovač vlasov Toppik vlákna a zmeňte svoj život!
aplikácia toppik ženy
toppik doplnky

 

Toppik doplnky vám môžu pomôcť vytvoriť ešte lepší a prirodzenejší efekt hustých vlasov a trvácnosť vzhľadu. Použite Toppik Optimalizér Vlasovej línie priložením k čelu, zatiaľ čo aplikujete Toppik vlákna pomocou špeciálneho Aplikátora. Vytvoríte tak prirodzené zahustenie prednej vlasovej línii. Aplikátor umožňuje aplikovať vlákna presne tam, kam potrebujete. Prirodzený statický náboj Toppik vlákien, vytvára silné puto medzi vláknami a vlasmi, ale pre dosiahnutie ešte dlhšie trvajúceho výsledku a zvýšenému lesku použite Toppik Fixačný Sprej.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY TOPPIK PRODUKTOV