0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
USA_Flag_Map.svgDISTRIBÚTOR ORIGINÁL TOPPIK PRODUKTOV NA ZAHUSTENIE RIEDKYCH VLASOV VYROBENÝCH V USA
  • Aplikujte jednoduchým potriasaním nádobky nad riedkymi miestami na hlave. Tisíce mikroskopických, farebne ladiacich vlákien sa napoja na vaše vlasy. Nabité statickou elektrinou držia vo vašich vlasoch pevne po celý deň, aj v nepriaznivom počasí. Toppik je plne kompatibilný s vlasovými medikamentami a tiež je veľmi vhodný na Transplantované vlasy.

    Toppik Vám umožní zahustiť Vaše vlasy tak rýchlo a jednoducho, ako ste si to nikdy nevedeli predstaviť:

    30 sekúnd k Vašej premene:
    Toppik vlákna v okamihu vyplnia pleš či riedke miesta vo vlasoch. Vyrobené z čisto prírodných proteínov. Toppik je absolútne nespozorovateľný a odolný voči vetru dažďu a potu, ale ľahko zmyteľný šampónom.

    Neváhajte a vyskúšajte zahusťovač vlasov Toppik vlákna a zmeňte svoj život!
toppik aplikácia
toppik doplnky

 

Toppik doplnky vám môžu pomôcť vytvoriť ešte lepší a prirodzenejší efekt hustých vlasov a trvácnosť vzhľadu. Použite Toppik Optimalizér Vlasovej línie priložením k čelu, zatiaľ čo aplikujete Toppik vlákna pomocou špeciálneho Aplikátora. Vytvoríte tak prirodzené zahustenie prednej vlasovej línii. Aplikátor umožňuje aplikovať vlákna presne tam, kam potrebujete. Prirodzený statický náboj Toppik vlákien, vytvára silné puto medzi vláknami a vlasmi, ale pre dosiahnutie ešte dlhšie trvajúcemu výsledku a zvýšenému lesku použite Toppik Fixačný Sprej.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY TOPPIK PRODUKTOV