0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
USA_Flag_Map.svgDISTRIBÚTOR ORIGINÁL TOPPIK PRODUKTOV NA ZAHUSTENIE RIEDKYCH VLASOV VYROBENÝCH V USA

 

 

 

TOPPIK TECHNOLÓGIA ZAHUSTENIA VLASOV


Toppik pred a po nanesení


PRIRODZENÝ MAGNETIZMUS


Toppik dodá okamžitú hustotu a plnosť vašim vlasom. Toppik zahusťovacie vlákna sú vyrobené z prírodného keratínu najvyššej triedy, rovnaký typ proteínu nájdeme aj vo vlasoch. Vlákna majú silný prírodzený elektrostatický náboj, ktorý vytvára magnetické účinky, čo znamená, že sa pevne prichytia aj o tie najjemnejšie pramienky vlasov. Výsledky zmenili životy už miliónov žien a mužov, či už s problémom jemných alebo rednúcich vlasov, alebo s diagnózov alopécie či podstupujúci chemoterapiu.

V ČOM JE TOPPIK INÝ

 

Nie všetky  vlákna sú vyrobené rovnako

Toppik vlákna sú derivát z prírodného zdroja vlny, prémiový keratín, identický s ľudskými vlasmi. Umožňuje, aby vlákna boli prirodzené a nerozpoznateľné. Ostatné keratínové vlákna sú odvodené zo zdrojov, nižšieho stupňa akosti ako sú rybie kosti, nechty či kopýt. To má za následok inú štruktúru a vzhľad, čo nemá nič spoločné v porovnaní s Toppik prémiovými vláknami.
Prirodzený keratín, ktorý používa aj Toppik, má vrodený statický náboj, ktorý zaisťuje aby sa vlákna prichytili o akýkoľvek typ vlasov. Napodobeniny vyrobené z bavlny či hodvábu na báze rastlín nemajú tento prirodzený statický náboj. V dôsledku toho nie je nič čo by ich prichytilo k vlasom a tak majú tendenciu sa zhlukovať, posunúť alebo spadnúť na vlasovú pokožku čo môže vyzerať neprirodzene. Toppik inovatívne technológie umožňujú vláknam odolávať vetru, dažďu a potu.


toppik keratinove vlakna

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY TOPPIK PRODUKTOV